Facebook Reklamları - Facebook Reklam Yönetimi

Dijital Dünya'ya Giden Süper Yol

Facebook Reklamları - Facebook Reklam Yönetimi

Facebook Reklamları

Facebook reklamları ile sosyal medyada da geniş kitlelere hitap etmek sandığınızdan çok daha mümkün! Doğru hedef kitle belirlemesi yaparak adınızı milyonlara duyurmak için Super Yol avantajını yaşamaya başlayabilirsiniz.

Facebook, sosyal medya platformları arasında değeri hiç kaybolmayan bir mecra olması ile bilinir. Orta yaş ve üzeri sosyal medya kullanıcıları için kusursuz bir seçenek olan Facebook ile siz de markanızın büyümesini destekleyebilirsiniz. Facebook reklam danışmanlığı kapsamında analizleri yaparak her reklam çalışmasında on binlerce insanın ilgisini çekmek için hemen harekete geçebilirsiniz.

Facebook Reklamları Çözümlerimiz

Facebook reklam danışmanlığı ile hedef kitlenizi iyi analiz etmek ve analiz kapsamında doğru çözümlere başvurmak artık hayal değil. Super Yol olarak aşağıdaki hizmetlerimiz ile çözüm ortağınız oluyoruz!

Facebook Hedef Kitle Analizi

Reklam çalışmalarının olmazsa olmazı konumundaki hedef kitle belirleme kapsamında kimi etkilemeye çalıştığınızı ortaya çıkarıyoruz. Doğru bir hedef kitle analizinin kusursuz Facebook reklamlarına kapı araladığını biliyor ve bu bilgiyi sizin avantajınıza olacak şekilde kullanıyoruz!

 

Facebook Reklamları - Facebook Reklam Yönetimi

Facebook Reklam Planlaması

Hedef kitleyi doğru belirlemiş bir marka için vurucu nokta kitleye yönelik reklam çalışmalarının görsel ve yazılı olarak tamamlanmasıdır. Super Yol olarak hem görsel hem de yazılı reklam çalışmalarımız ile reklamlarınız yayına girmeden başarıyı getirecek adımlar atıyoruz.

Reklam Çalışması ve Raporlama

Analiz, planlama, hazırlık aşamaları ile Facebook reklamınızı hazırlandıktan sonra yayına alarak olumlu etikleri ortaya çıkarmayı sağlıyoruz. Reklam yayında olduğu sürece canlı analizler yaparak size avantaj sağlayacak Facebook reklam danışmanlığı seçenekleri sunuyoruz. Üstelik reklam süresi tamamlandıktan sonra da raporlama ile neler başardığımızı kanıtlıyoruz!

Neden Super Yol?

Dijital reklam danışmanlığı konusunda güçlü kadrosu ve alt yapısı ile sizlere hizmet veren bir marka ile çalışmak istemez misiniz? Türkiye çapında reklam ve pazarlama faaliyetinizi gerçekleştirirken dijital dünyada sınırları aşmak Super Yol ile mümkün olacak!

Facebook reklamları ile ilgili profesyonel destek almak ve kaliteyi zirveye taşımak adına sosyal medya danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini önemseyen ve bütçe dostu seçenekleri sizlerle buluşturan çözümler ile ayrıcalıklardan yararlanmak beklediğinizden kolay olacak!

 

Facebook Reklamları - Facebook Reklam Yönetimi

Sosyal medyada reklamın etki gücü yüksek mi?

Dünya genelinde her iki kişiden biri, en az bir sosyal medya platformunda yer alıyor. Bu da sosyal medya reklamcılığının ne denli önemli bir yere sahip olduğunu kanıtlar nitelikte.

Fiyatlar nasıl belirleniyor ve ne kadar?

Fiyat konusunun çok fazla değişkenlik gösterdiğini belirterek başlayalım. Fiyatlar, reklam vereceğiniz platforma, reklam verilecek sektöre ve hedeflenen konuma göre değişir.

Facebook Ads nedir?

Facebook Ads ise, marka bilincini yükseltmek, müşteri sadakatini sağlamak, web sitesi trafiğini artırmak ve işletme için potansiyel müşteriler oluşturmak amacıyla kullanılabilecek bir reklam tipidir.

Facebook reklam görseli için boyutlar nasıl olmalıdır ?

Önerilen resim boyutu: 1200 x 628 (1: 1 resim için 1080 x 1080) Maksimum boyut sınırlaması bulunmuyor.
Görüntü oranı: 9:16 – 16: 9 (bağlantı yok), 1.9: 1 – 1: 1 (bağlantı varsa)
Yüzde 20’den fazla metin içermeyen resimler.
Resim dosyası türleri: .jpg veya .png (Not: hareketli GIFler, video reklam olarak yüklenmeli)
Metin: 125 karakter (bağlantı yoksa)
Başlık: 25 karakter (daha fazlası kesilerek gözükecek)
Bağlantı Açıklaması: 30 karakter.

Instagram Shop Açıldı Müjdeee!! ☺

Ülketmizde uzun sürelerdir aktif edilmeyen geçtiğimiz ay instgram shop açıldı!

Facebook pikseli nedir?

Facebook pikseli, reklamlarınızın etkinliğini ölçmenize ve insanların internet sitenizde gerçekleştirdiği eylemleri anlamanıza olanak tanıyan bir analiz aracıdır. Piksel bilgilerini şu amaçlarla kullanabilirsiniz:


  • Reklamlarınızın doğru kişilere gösterildiğinden emin olma.
  • Reklam hedef kitleleri oluşturma.
  • Daha fazla Facebook reklam aracını kullanmaya başlama.


Piksel, internet sitenizin üstbilgi kısmına yapıştıracağınız birkaç satırlık bir kod parçasıdır. Facebook reklamlarınızı hedef kitlenizin daha alakalı bulmasını sağlamak amacıyla, Facebook’un site ziyaretçileriniz hakkında bilgi toplamasına olanak tanır.

Proje Başlat