Google Reklamları

Dijital Dünya'ya Giden Yol

Google Reklamları

Google Reklamları

Google reklamları ile marka bilinirliğinizi arttırmanın çok daha kolay olduğunu biliyor muydunuz? Google’da doğru işler yapmak ve Super Yol ile sıralamalarda üste çıkmak size çok iyi gelecek!

Dünyanın en önemli arama motoru Google, sadece bir araştırma alanı değil aynı zamanda reklam ve pazarlama mecrası olarak dönüşüyor. Marka ve web sayfalarının internette daha fazla görünür olması ise Google Adwords ile mümkün hale geliyor. Doğru bütçe, başarılı analiz ve Google reklamları ile büyümek sizin için hayal değil. Super Yol olarak Google Ads danışmanlığı kapsamında sizi daha üst sıralara taşımak için çok çalışıyoruz!

Google Reklamları Çözümlerimiz

Google’da hemen her markanın istediği üst sıralarda yer almak için doğru adımlar atmak başarının anahtarıdır. Google Adwords danışmanlığı kapsamında sizi başarıya götürecek çalışmalar için aşağıdaki çözümleri sunuyoruz.

Hedef Kitle Analizi

Google Adwords konusunda başarı yakalamak doğru hedef kitle analizi ile mümkün olur. Hemen her reklam çalışması gibi hitap edilecek kitle ve bu kitlenin davranışları değerlendirilerek stratejik bir plan çizilir. Plan kapsamında hedefleme yapılacak anahtar kelimeler belirlendikten sonra süreç hızlanır.

 

Google Reklamları

Reklam Hazırlıkları

Google’da reklam vermek için analiz sonrasında içerik hazırlığı yapılması gerekir. Bu aşamada farklı reklam türlerine yönelik çalışmalar ile hedef kitle analizini taçlandıracak görsel veya yazılı içerikler hazırlanır. İçerik hazırlığının her aşamasında Google Adwords dinamikleri dikkate alınır.

Google Reklamlarının Yayınlanması

Reklamların yayına alınması ile belirlenen stratejiye yönelik canlı analiz ve raporlamalar gerçekleşir. Bütçeniz kapsamında süren reklamlar sayesinde en yüksek ROI oranının elde edilmesi amaçlanır.

Neden Super Yol?

Dijital dünyanın dinamiklerini bilen ve İstanbul Google Adwords danışmanlığı konusunda dikkat çeken bir marka olarak size en doğru hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. İyi hizmetin belli argümanları bir araya getirerek ortaya çıkacağını biliyoruz. Bu bilinçten hareketle Google Reklamları hizmetlerimizde bütçe, analiz, sonuç ve karlılık ile işimizde başarıyı hedefliyoruz.

Siz de Google Adwords danışmanlığı ile daha geniş kitlelere ulaşmayı mı hedefliyorsunız? O halde dijital çözüm ortağı olarak Super Yol ile harika bir iş birliğine imza atabilirsiniz.

 

Google Reklamları

Google Ads reklamlarında fiyatlar neye göre belirleniyor?

Fiyatlar, reklam vereceğiniz alandaki rekabete ve hedeflediğiniz konuma göre değişir.

Google reklamları için ne kadar bütçe ayırmalıyım?

Bu durum hangi amaçla, hangi kanallarda reklam vereceğinize göre ve o kanallardaki rekabet seviyesine göre değişiklik gösterir.

Tıklandığında ödeme yaparsınız ne anlama geliyor?

Ödemeyi, reklamınız gösterim yapıldığında değil; kullanıcıların reklamınıza tıklayarak hedeflenen sayfaya ulaştığında yaparsınız.

Google reklam fiyatları neye göre belirleniyor?

Googlre reklamları anahtar kelimenin aranma hacmi ve rakiplerinizin açık artıması ile belirlenir.
Örnek A firması 1,50₺ tıklama başı maliyet belirlemiş sayalım.
A firmasının sıralamada önüne geçmek için sizin 1,55₺ vermeniz sıralamada sizi öne atma anlamına gelir.

Google Ads reklam çalışmasına karar verdim. Peki reklam kampanyalarımı nasıl takip edeceğim, Google Ads reklam hesabımı doğrudan görebilecek miyim?

Google Reklamlarını şeffaf bir süreçte ilerletmekteyiz.
Açmış olduğunuz gmail hesabına ads.google.com üzerinden gerekli tanımlamaları tarafımızdan yaparak anlık olarak kaç tıklanma veya kaç gösterim yaptığını görebilirsiniz.

Rakipleriniz ya da sizi sevmeyen birileri reklamlarıma tıklarsa ne olur?

Bir ip (İnternet Protokolü) adresinden birden fazla tıklama alırsanız, bu sadece bir tıklama olarak sayılır ve diğerleri için ücret ödemezsiniz.

Proje Başlat