Web Tasarım

Dijital Dünya'ya Giden Süper Yol

Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarımı çözümlerimiz ile internetin değişen dinamiklerine ayak uydurmak ister misiniz? Markanızı ön plana çıkaracak ve satış rakamlarınızı zirveye taşıyacak seçeneklerle web tasarım taleplerinize cevap veriyoruz!

İnternet, son yüzyılda insanoğlunun hayatını değiştiren en önemli gelişme kabul edilirken bu gelişimde web sitelerinin önemi yadsınamaz. İnternet kullanımını mümkün hale getiren web sayfaları teknik alt yapı hazırlıkları ve çalışmalarla yayınlanabilir hale geliyor. Bu hizmetler de insanların git gide en ö-çok ihtiyaç duyduğu seçeneklere dönüşüyor. Siz de markanızı ya da işletmenizi internet ortamında daha görünür kılmak mı istiyorsunuz? O halde Super Yol ile kurumsal çözümlere başvurabilirsiniz!

Web Tasarımı Hizmetlerimiz

Kişiye ya da markaya özel çözümlerle yüksek standartlardaki hizmetlerimizi özgün ve dikkat çekici bir noktaya taşıyoruz. Super Yol ile neler elde edebileceğinize bir göz atalım!

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal çizgiler yansıtan ve daha sade seçeneklerle hedef kitlenize hitap eden çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Renkleri, fontları ve içerikleri doğru bir şekilde kullanarak kurumsal kimliğinizi yansıtabilmenize olanak sağlıyoruz. Üstelik kurumsal web tasarım hizmetleri sayesinde hayallerinizdeki web sayfasını gerçeğe dönüştürüyoruz.

 

Web Tasarım

E-ticaret Sitesi

Online alışveriş sayfalarının arasında yer almak ve kusursuz tasarımla ürünlerinizi kitlenizle buluşturmak ister misiniz? Super Yol olarak satış grafiklerinizi iyileştirecek ve güvenilir alışverişe zemin hazırlayacak e-ticaret sitesi tasarımı ile size destek oluyoruz. Bütçe dostu çözümler ve taleplerinizi maksimum derecede karşılayan hizmetlerle size internetten satış yapmanın kapılarını aralıyoruz.

Neden Super Yol?

İstanbul web tasarımı ajansı arayışınızı kalite ve size özel çözümlerle karşılayan Super Yol ile iş birliği yapmanın avantajını canlı canlı yaşamalısınız. Müşteri memnuniyetini dijital dünyada sunduğumuz başarı ile elde ederken web tasarım firmaları arasında fark yaratan bir marka oluyoruz.

Değişen ve dönüşen web tasarımı dinamiklerini yakından takip ederek size sadece kalite değil hedeflerinizi gerçekleştirmenizde doğru hizmet de vaat ediyoruz. Üstelik bütçenize uygun seçenekler yaratabilmenin de arzusu ile farklı alternatifler üzerinde çalışmayı önemsiyoruz. Dijital iş ortağınız ve sizi destekleyen bir web tasarımı ajansı olarak Super Yol ile büyümeye hazır olun!

 

Web Tasarım

Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Web Tasarım ücretleri proje özelliklerine göre farklılıklar göstermektedir. Web Tasarım Fiyatlarımızı sayfamızdan, Teklif Formunu veya Arama Butonundan Müşteri Hizmetlerimizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Kişisel Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Web Tasarım ücretleri proje özelliklerine göre farklılıklar göstermektedir. Web Tasarım Fiyatlarımızı sayfamızdan, Teklif Formunu veya Arama Butonundan Müşteri Hizmetlerimizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Web Tasarım Örnekleri Nelerdir?

Tüm Referanslarımızı ve Web Tasarım örneklerini Neler Yaptık sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Web Tasarım Projelerinde Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

+ Responsive(Mobil Uyumlu), Özgün ve Modern Şablon Tasarımı
+ HTML5, CSS3, PHP, JS Yazılım Dili
+ Dünya Standartlarında(Web 2.0) Kodlama Yapısı
+ SEO Uyumlu Kodlama Altyapısı ve Site İçi SEO Entegrasyonu
+ Güçlendirilmiş Güvenlik Altyapısı
+ Bağımsız Sunucu/Hosting Kurulumu
+ Kolay Kullanılabilir ve Geniş Kapsamlı İçerik Yönetim Paneli(CMS)
+ CMS Panel ile Yönetilebilir 100% Dinamik İçerik Altyapısı
+ Modern ve Dinamik İçerik Sayfaları
+ Google Araçları ve Sosyal Medya Entegrasyonu
+ Site İçi Metin ve Görsel İçerik Geliştirme Hizmeti
+ Teslim Sonrası Süresiz Site İçi Revizyon Hizmeti
+ Google ve Yandex Local Business Optimizasyonu
+ Sosyal Medya Optimizasyonu
+ Hosting, Server, FTP Yönetimi
+ Web Danışmanlık Hizmeti
+ 7/24 Teknik Destek

Web Tasarım Nedir ?

Web tasarım işi daha önceki yazılarımızda da anlatmıştık. Kısaca açıklamak gerekirse Web sitenizin görünüşüne bir tasarımcı tarafından estetik ve profesyonel bir dokunuşun yapılmasıdır. Tasarımcı bu dokunuşları kodlarla birlikte yapmaktadır.

Web Site Unsurlarınız Nelerdir ?

1- Pazarlama Departmanı 2- Bilgilendirme Departmanı 3- İnsan Kaynakları Departmanı 4- Arge Departmanı 5- Üretim Departmanı 6- Operasyon Departmanı 7- Teknik Destek Departmanı 8- Müşteri Hizmetleri Departmanı

Proje Başlat